Wiaty i hale blaszane

Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale

Pomysł na halę lub wiatę, indywidualny projekt

Jeśli szukasz pomysłu na otwarte magazyny na opał lub przemysłowe, przechowalnie czy składy na towary, to może odpowiednim rozwiązaniem okażą się nasze wiaty blaszane. Konstrukcje świetnie ochraniają przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak np. deszcz, śnieg czy wiatr. Dzięki temu wiaty doskonale sprawdzą się również w roli garażu dla samochodów czy też maszyn rolniczych i przemysłowych.

Jest to dobre rozwiązanie dla gospodarstw z dużą liczbą samochodów i tylko jednym murowanym garażem.

Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale

Różnice pomiędzy wiatą a halą blaszaną?

Najczęściej są one opcją tymczasową, ale dzięki wysokiej jakości materiałom używanym w produkcji, wiaty blaszane mogą wytrzymać wiele lat w dobrym stanie. Nasze wiaty mogą być zarówno otwarte (bez ścian) lub zamknięte (niezabudowane tylko z jednej strony).

Z kolei hale blaszane najczęściej służą jako garaże przemysłowe lub składy na towary. Są to wytrzymałe konstrukcje tworzone z blachy trapezowej, która zapewnia stabilność hali.

Oferujemy możliwość dowolnego wybrania rozmiarów konstrukcji oraz ilości i wielkości wejść. Ponadto, hale możemy ocieplić styropianem lub pianką. Konstrukcje nieocieplone nie posiadają w zasadzie żadnej izolacji termicznej, dlatego warunki panujące wewnątrz nich, są podobne z tymi na zewnątrz. Oferujemy ocieplanie hal zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale

Skontaktuj się z nami w sprawie projektu i wyceny

Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji – przekonaj się, że nasze prace wykonywane są profesjonalnie, estetycznie i z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. W razie wątpliwości i pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez pocztę elektroniczną.

Prosimy o kontakt sprawie wyceny indywidualnej każdej hali.

Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale
Wiaty i hale

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 660 385 917

Sprawdź naszą ofertę produktową lub wypełnij przez internet formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń

Garaże blaszane

Szeroki wybór tanich garaży blaszanych o różnych wymiarach i kolorach to coś co wyróżnia naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Sprawdź

Garaże drewnopodobne

Garaże drewnopodobne to kolejna nasza propozycja. Blaszaki te są ocieplane a ich konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego który jest stabilniejszy.

Sprawdź

Garaże akrylowe

Garaż akrylowy to blaszak, którego konstrukcja pokryta jest blachą akrylową. W naszej ofercie posiadamy różne kolory blach akrylowych, które można dowolnie łączyć.

Sprawdź

Wiaty i hale blaszane

Oferujemy sprzedaż hal metalowych, wiat i zadaszeń. Nasze produkty wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie z gwarancją najwyższej jakości wykonania

Sprawdź

Schowki blaszane na śmietniki

Oferujemy Państwu sprzedaż schowków blaszanych na śmietniki, znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór każdego rodzaju schowka na śmieci i nie tylko.

Sprawdź

Kojce i zagrody dla psów

Wykonujemy kojce dla psów zgodnie z życzeniem klienta - o zamówionej szerokości, wysokości i długości.

Sprawdź