Montaż i transport garaży blaszanychOferujemy naszym klientom darmowy transport i montaż garaży blaszanych oraz hal produkcyjnych.

Transport

Darmowy montaż garaży blaszanych dla klientów, którzy zakupili garaż w naszej firmie

Transport garażu blaszanego, czyli jak podróżują „blaszaki”?
Garaże blaszane nie są przewożone w całości, ale nawet po rozebraniu ich na części zajmują sporo miejsca. Z myślą o Twoim komforcie i sprawnym przewozie naszych produktów posiadamy samochody przewozowe o odpowiednich gabarytach, które pomieszczą nawet największą konstrukcję. Ważne jest też właściwe zabezpieczenie elementów w czasie transportu garażu blaszanego. Z tego powodu warto zostawić przewóz garażu naszej firmie – dzięki wieloletniemu doświadczeniu zrobimy to w pełni bezpiecznie i profesjonalnie.

Przewóz i montaż garaży blaszanych

Chociaż garaż zakupić można siedząc wygodnie w fotelu i nie ruszając się z domu, samodzielny transport i montaż takiej konstrukcji może przysporzyć sporo problemów. Dlatego też Go-Stal oferuje bezpłatny dowóz i postawienie garażu w wybranym i przygotowanym przez klienta miejscu. Zapewniamy transport i montaż garaży blaszanych na terenie całej Polski, m.in. w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim.

Montaż garażu blaszanego

Postawienie garażu z blachy jest stosunkowo łatwe i szybkie. Wprawnej ekipie zajmie to nie dłużej niż kilka godzin.

Montaż garażu blaszanego

Postawienie garażu z blachy jest stosunkowo łatwe i szybkie. Wprawnej ekipie zajmie to nie dłużej niż kilka godzin.

Montaż garażu blaszanego polega głównie na odpowiednim przymocowaniu do siebie poszczególnych elementów oraz ustawieniu konstrukcji w wyznaczonym miejscu.

Oferujemy darmowy montaż garaży blaszanych dla klientów, którzy zakupili garaż w naszej firmie

Oferujemy również budowe konstrukcji na indywidualne zamówienie klienta.

Możliwy dojazd i pomiar u klienta, przy zamówieniu większych garaży, wiat lub skomplikowanej konstrukcji, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Przeczytaj wiecej w poradnikach - garaże blaszane

Najczęściej zadawane pytania o garaż blaszany

Przygotowanie terenu, pozwolenia

Z reguły nie potrzeba zezwolenia na postawienie garażu blaszanego jeśli jego powierzchnia nie przekracza 25 m2, można postawić do dwóch takich obiektów na każde 500 m2 działki.

Trzeba jednak pamiętać o zgłoszeniu budowy w odpowiednim urzędzie miasta lub gminy.

Gotowy garaż musi zostać zakotwiczony, czyli przytwierdzony do podłoża - taka czynność należy do klienta, jednak na zamówienie może się tym zająć nasi pracownicy.

Kotwiczenie polega na wywierceniu w podłożu otworów, w miejscach wyznaczonych przez kątownik garażu.

Następnie w te otwory wbija się stalowe kotwy (tak, aby przechodziły przez kątownik) i dokręca się je mocno śrubami. Nie jest to trudna czy wymagająca praca, ale jeśli chcesz być pewien, że garaż jest mocno zakotwiczony, na Twoje życzenie zajmie się tym nasza firma.

Teren, na którym ma stanąć konstrukcja, powinien zostać wyrównany. Najlepiej zastosować wylewkę betonową, która zapewni dodatkową izolację i pomoże w utrzymaniu porządku. Wylewka powinna mieć wymiary przynajmniej o 20 cm dłuższe od boków garażu. Innym sposobem jest użycie 4 lub 6 płytek chodnikowych lub bloczków betonowych. Powinny się one znajdować pod rogami i bokami konstrukcji.

Przeczytaj wiecej w poradnikach - pozwolenia i przepisy dotyczące garaży

Jeśli rozważasz zamówienie garażu blaszanego, nie musisz martwić się o jego montaż lub transport. Firma Go-Stal zadba o to, żeby konstrukcja była przewieziona bezpiecznie oraz stabilnie zamontowana.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 660 385 917

Sprawdź naszą ofertę produktową lub wypełnij przez internet formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń

Garaże blaszane

Szeroki wybór tanich garaży blaszanych o różnych wymiarach i kolorach to coś co wyróżnia naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Sprawdź

Garaże drewnopodobne

Garaże drewnopodobne to kolejna nasza propozycja. Blaszaki te są ocieplane a ich konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego który jest stabilniejszy.

Sprawdź

Garaże akrylowe

Garaż akrylowy to blaszak, którego konstrukcja pokryta jest blachą akrylową. W naszej ofercie posiadamy różne kolory blach akrylowych, które można dowolnie łączyć.

Sprawdź

Wiaty i hale blaszane

Oferujemy sprzedaż hal metalowych, wiat i zadaszeń. Nasze produkty wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie z gwarancją najwyższej jakości wykonania

Sprawdź

Schowki blaszane na śmietniki

Oferujemy Państwu sprzedaż schowków blaszanych na śmietniki, znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór każdego rodzaju schowka na śmieci i nie tylko.

Sprawdź

Kojce i zagrody dla psów

Wykonujemy kojce dla psów zgodnie z życzeniem klienta - o zamówionej szerokości, wysokości i długości.

Sprawdź