bramy garażowe do Twojego domu

Montaż i transport garaży

Oferujemy naszym klientom darmowy transport i montaż garaży blaszanych oraz hal produkcyjnych.

  • Darmowy montaż garaży blaszanych dla klientów, którzy zakupili garaż w naszej firmie
  • Darmowy transport garażu blaszanego, dla klientów, którzy zakupili garaż w naszej firmie
  • Budowa konstrukcji na indywidualne zamówienie
  • Możliwy dojazd i pomiar u klienta, przy zamówieniu większych garaży,wiat lub skomplikowanej konstrukcji, po uzgodnieniu telefonicznym.

Przewóz i montaż garaży blaszanych

Chociaż garaż zakupić można siedząc wygodnie w fotelu i nie ruszając się z domu, samodzielny transport i montaż takiej konstrukcji może przysporzyć sporo problemów. Dlatego też Go-Stal oferuje bezpłatny dowóz i postawienie garażu w wybranym i przygotowanym przez klienta miejscu. Zapewniamy transport i montaż garaży blaszanych na terenie całej Polski, m.in. w województwach pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim.

Transport garaży blaszanych

Transport garażu blaszanego, czyli jak podróżują „blaszaki”?

Garaże blaszane nie są przewożone w całości, ale nawet po rozebraniu ich na części zajmują sporo miejsca. Z myślą o Twoim komforcie i sprawnym przewozie naszych produktów posiadamy samochody przewozowe o odpowiednich gabarytach, które pomieszczą nawet największą konstrukcję. Ważne jest też właściwe zabezpieczenie elementów w czasie transportu garażu blaszanego. Z tego powodu warto zostawić przewóz garażu naszej firmie – dzięki wieloletniemu doświadczeniu zrobimy to w pełni bezpiecznie i profesjonalnie.

Zezwolenia i przygotowanie terenu

Z reguły nie potrzeba zezwolenia na postawienie garażu blaszanego. Jeśli jego powierzchnia nie przekracza 25 m2, można postawić do dwóch takich obiektów na każde 500 m2 działki. Trzeba jednak pamiętać o zgłoszeniu budowy w odpowiednim urzędzie miasta lub gminy.

Przygotowanie miejsca pod garaż należy do klienta. Teren, na którym ma stanąć konstrukcja, powinien zostać wyrównany. Najlepiej zastosować wylewkę betonową, która zapewni dodatkową izolację i pomoże w utrzymaniu porządku. Wylewka powinna mieć wymiary przynajmniej o 20 cm dłuższe od boków garażu. Innym sposobem jest użycie 4 lub 6 płytek chodnikowych lub bloczków betonowych. Powinny się one znajdować pod rogami i bokami konstrukcji.

Montaż garażu blaszanego

Postawienie garażu z blachy jest stosunkowo łatwe i szybkie. Wprawnej ekipie zajmie to nie dłużej niż kilka godzin. Montaż garażu blaszanego polega głównie na odpowiednim przymocowaniu do siebie poszczególnych elementów oraz ustawieniu konstrukcji w wyznaczonym miejscu.

Gotowy garaż musi zostać zakotwiczony, czyli przytwierdzony do podłoża. Należy to już do klienta, jednak na zamówienie może się tym zająć nasza ekipa. Kotwiczenie polega na wywierceniu w podłożu otworów, w miejscach wyznaczonych przez kątownik garażu. Następnie w te otwory wbija się stalowe kotwy (tak, aby przechodziły przez kątownik) i dokręca się je mocno śrubami. Nie jest to trudna czy wymagająca praca, ale jeśli chcesz być pewien, że garaż jest mocno zakotwiczony, na Twoje życzenie zajmie się tym nasza firma.

Jeśli rozważasz zamówienie garażu blaszanego, nie musisz martwić się o jego montaż lub transport. Firma Go-Stal zadba o to, żeby konstrukcja była przewieziona bezpiecznie oraz stabilnie zamontowana.