Schowki blaszane na śmietniki

Blaszane kontenery – sposób na śmietnik

Blaszane kontenery stanowią idealne miejsce na przechowywanie śmietnika. Nie tylko ukryją nieestetyczne kubły, ale też spełnią wiele innych, praktycznych funkcji. Takie kontenery świetnie sprawdzą się nie tylko w domkach jednorodzinnych, ale też na osiedlach. Stanowią solidną i tanią alternatywę dla murowanych śmietników. Nasze blaszane kontenery oraz pozostałe produkty montujemy głównie w województwie pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim oraz Wielkopolsce.

Jeśli chcesz tanio i szybko usunąć śmietnik z pola widzenia, odciąć do niego dostęp zwierzętom i ułatwić utrzymanie w nim porządku, blaszany kontener to wybór dla Ciebie. Dzięki wysokiej jakości materiałom, wyrób Go-Stal będzie Ci służył przez wiele lat.

Zapoznaj się z naszymi propozycjami blaszanych kontenerów, które dostarczamy i montujemy bezpłatnie w całym kraju, np. w województwie pomorskim, kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim i wielkopolskim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą schowków blaszanych na śmietniki.

Popularne pytania

1. Dlaczego blaszane kontenery to dobry wybór?

Blaszany kontener wyglądem przypomina garaż, który został przystosowany do przechowywania kubłów na śmieci. Ma mniejszy rozmiar i osiatkowaną przestrzeń między ścianami a dachem. Zapewnia to dostęp powietrza (przez co nie będzie się w nim unosił nieprzyjemny zapach), a jednocześnie zabezpiecza kontener przed nieproszonymi gośćmi. Wykonany jest z ocynkowanej blachy trapezowej, która może zostać pomalowana na dowolny kolor. Na zamówienie wykonujemy blaszane kontenery o dowolnych wymiarach. Dzięki temu możesz dobrać schowek na śmieci tak, żeby idealnie pasował do otoczenia.

2. Co mogą przyciągnąć Twoje śmieci?

Wydaje Ci się, że ochrona Twoich śmieci nie ma sensu? Przecież i tak nie zależy Ci na rzeczach, które wyrzuciłeś. Twoje odpady mogą jednak przyciągnąć osoby niepożądane, np. złomiarzy oraz poszukiwaczy puszek i butelek. Do nieproszonych gości należą także dzikie zwierzęta! Nie tylko rozrzucą one śmieci w okolicy, ale mogą też stanowić zagrożenie dla ludzi.

Niezabezpieczone śmieci stają się źródłem pożywienia dla przeróżnych czworonogów. Przede wszystkim będą wabić okoliczne bezdomne psy, które mogą być agresywne i stanowić niebezpieczeństwo dla ludzi korzystających ze śmietnika. W odpadach często buszują kuny, które są pozornie niegroźne, ale mogą przenosić różne choroby. Jeśli mieszkasz w pobliżu dużego lasu, śmietnikiem mogą się zainteresować również dziki. Stanowią one realne zagrożenie dla ludzi i coraz częściej pojawiają się w polskich miastach. Zamykany blaszany kontener uniemożliwi im dostęp do Twoich odpadów i sprawi, że zaczną szukać pożywienia gdzieś indziej.

3. Wiata śmietnikowa czym właściwie jest?

Wiata śmietnikowa to prosta konstrukcja przypominajaca altanę ogrodową, znajdującą się na tereneie działki/posesji domu, z regóły znajduje się przy ogrodzeniu. Konstrukcja wiaty śmietnikowej posiada zadaszenie w celu zabezpieczenia odpadów/śmieci przed warunkami atmosfercznymi.

Wiata śmietnikowa pełni też funkcję estetyczną, dzięki niej ukrywamy pojemniki na śmieci w jednym miejscu.

Schowek śmietnikowy znajduje się na posesji z regóły przy ogrodzeniu i nie powinien stać przy oknach, tak aby do wnętrza budynku nie docierał nieprzyjemny zapach odpadów.

Typowy schowek blaszany na śmieci

Schowek na śmieci

Cena od: 1400 zł

Schowek na śmieci o róznych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Wiata na śmieci

Wiata na śmieci

Cena od: 1400 zł

Wiata na śmieci o róznych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Śmietnik blaszany na kontenery ze śmieciami

Większe schowki blaszane na śmieci

Cena od: 3500 zł

Większe schowki na śmieci o róznych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Schowek blaszany na śmieci

Schowek na śmieci blaszany

Cena od: 1600 zł

Schowek na śmieci blaszany o róznych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Schowek blaszany dla firm

Schowek na śmieci blaszany dla firm

Cena od: 3500 zł

Schowek na śmieci blaszany dla firm o róznych wymiarach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Schowek blaszany kolor

Schowek na śmieci blaszany kolorowy

Cena od: 3500 zł

Schowek na śmieci blaszany o róznych wymiarach i kolorach. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Duży schowek blaszany

Duże schowki blaszane na śmieci

Cena od: 4500 zł

Duży schowek na śmieci blaszany o róznych wymiarach, blaszany. Zapraszamy do kontaktu w celu wyceny

Indywidualna wycena schowka lub wiaty na śmieci.

Masz pytania, chcesz indywidualnie dobrać schowek do swoich potrzeb? Skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 660 385 917

Sprawdź naszą ofertę produktową lub wypełnij przez internet formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń

Garaże blaszane

Szeroki wybór tanich garaży blaszanych o różnych wymiarach i kolorach to coś co wyróżnia naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Sprawdź

Garaże drewnopodobne

Garaże drewnopodobne to kolejna nasza propozycja. Blaszaki te są ocieplane a ich konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego który jest stabilniejszy.

Sprawdź

Garaże akrylowe

Garaż akrylowy to blaszak, którego konstrukcja pokryta jest blachą akrylową. W naszej ofercie posiadamy różne kolory blach akrylowych, które można dowolnie łączyć.

Sprawdź

Wiaty i hale blaszane

Oferujemy sprzedaż hal metalowych, wiat i zadaszeń. Nasze produkty wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie z gwarancją najwyższej jakości wykonania

Sprawdź

Schowki blaszane na śmietniki

Oferujemy Państwu sprzedaż schowków blaszanych na śmietniki, znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór każdego rodzaju schowka na śmieci i nie tylko.

Sprawdź

Kojce i zagrody dla psów

Wykonujemy kojce dla psów zgodnie z życzeniem klienta - o zamówionej szerokości, wysokości i długości.

Sprawdź