bramy garażowe do Twojego domu

Informacje o firmie GO-STAL

F.P.U.H GO-STAL Michał Gocal tradycja i doświadczenie od 2004 roku

Profesjonalizm, doświadczenie, dbałość o klienta - te cechy wyróżniają naszą firmę. Witam, nazywam się Michał Gocal, jestem właścicielem firmy GO-STAL. Nasza firma działa od ponad 10 lat na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w głównej mierze w produkcji i montażu garaży blaszanych. Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania - specjalnie dla Państwa bez problemu wykonamy różnego rodzaju zabudowy metalowe, hale, pomieszczenia gospodarcze czy też wiaty.Nasza firma działa od ponad 8 lat na terenie całej Polski. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy polecali nas swoim znajomym, a Ci z kolei polecali nam swoim znajomym. Aby zdobyć takie zaufanie, niewątpliwie trzeba być najlepszym.

Naszym Klientom możemy zaproponować nowoczesne i najlepsze garaże blaszane, jak również wiaty, kioski, pawilony (butiki).

Przy skomplikowanych i nietypowych zamówieniach pomiarów dokonujemy u Klienta. Koszt montażu oraz transportu zawsze wliczony jest w cenę, która jest jedną z najlepszych na rynku.

Naszym niewątpliwym atutem jest także przemiła obsługa i stały kontakt z Klientem nie tylko w trakcie zamawiania przez niego wybranej opcji, ale przede wszystkim w okresie pogwarancyjnym. To właśnie indywidualne podejście do Klienta, jest tym co wyróżnia naszą firmę od konkurencji.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów pełen pakiet usług związanych z zakupem garażu blaszanego. Teraz po zakupie możesz skorzystać z darmowej dostawy i montażu we wskazanym miejscu. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pomożemy wtedy dobrać najbardziej dogodne rozwiązanie do Twoich potrzeb.

Działamy na terenie całej Polski - jeśli więc chcą Państwo współpracować z najlepszymi i być pewnymi najwyższej jakości wykonanej usługi, zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

  • Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych klientów dzięki czemu możesz stworzyć taki garaż jaki chcesz
  • Produkujemy garaże pod indywidualne zamówienie klienta
  • Opracujemy konstrukcje na zlecenie klienta
  • Doradzamy jak zaprojektować własny garaż
  • Wykonujemy większość indywidualnych projektów
  • Garaże blaszane pomorskie, zachodniopomorskie, kujawskopomorskie.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty

Z poważaniem
Michał Gocal