Bramy garażowe

Produkujemy nie tylko wytrzymałe i solidne wiaty czy hale blaszane, ale również zajmujemy się tworzeniem na odpowiedni wymiar bram garażowych dla budowli murowanych. Posiadamy w naszej ofercie różne ich rodzaje, dopasowywane do indywidualnych potrzeb, takie jak np.:

Bramy garażowe dwuskrzydłowe – skrzydła otwierają się na zewnątrz, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w małych budynkach. Rodzaj ten charakteryzuje się cichą pracą, a nieskomplikowany system jest bezawaryjny i bardzo wytrzymały. Montaż takiego rozwiązania jest również bardzo prosty. Nie jest to zalecana opcja do miejsc, w których brak jest przestrzeni naokoło budynku (minimum tyle, ile wynosi szerokość jednego ze skrzydeł).

Bramy garażowe uchylne – drugim rozwiązaniem, nowocześniejszym i czasem bardziej opłacalnym, jest zamontowanie systemu uchylnego. Skrzydło drzwi porusza się wertykalnie i chowa się pod sufitem. Z tego powodu, powierzchnia użytkowa pomieszczenia na samochód zmniejsza się o ok. 20 cm. Drzwi nie wymagają dużej siły przy otwieraniu – wszystko odbywa się szybko i automatycznie.

Nasza firma oferuje tworzenie bram garażowych na wymiar – dzięki czemu projekt będzie idealnie pasował do Państwa potrzeb i wymagań. Ponadto, możemy wykonać konstrukcje z materiałów imitujących drewno lub w różnych kolorach, pasujących do elewacji i otoczenia.

Możemy również zamontować m.in. automatyczne otwieranie, ocieplić czy dodać dodatkowe okna lub wejścia. Zachęcamy do kontaktu – razem z Państwem możemy stworzyć nowoczesne i bezpieczne konstrukcje.

Garaże blaszane

Szeroki wybór tanich garaży blaszanych o różnych wymiarach i kolorach to coś co wyróżnia naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Sprawdź

Garaże drewnopodobne

Garaże drewnopodobne to kolejna nasza propozycja. Blaszaki te są ocieplane a ich konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego który jest stabilniejszy.

Sprawdź

Garaże akrylowe

Garaż akrylowy to blaszak, którego konstrukcja pokryta jest blachą akrylową. W naszej ofercie posiadamy różne kolory blach akrylowych, które można dowolnie łączyć.

Sprawdź

Wiaty i hale blaszane

Oferujemy sprzedaż hal metalowych, wiat i zadaszeń. Nasze produkty wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie z gwarancją najwyższej jakości wykonania

Sprawdź

Schowki blaszane na śmietniki

Oferujemy Państwu sprzedaż schowków blaszanych na śmietniki, znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór każdego rodzaju schowka na śmieci i nie tylko.

Sprawdź

Kojce i zagrody dla psów

Wykonujemy kojce dla psów zgodnie z życzeniem klienta - o zamówionej szerokości, wysokości i długości.

Sprawdź