Kojce dla psów strona 1

Gostalwymiary kojca dla psaWymiary kojców w świetle nowelizacji ustawy o ochronie zwierzątPo wielu próbach i staraniach, początkiem 2018 r. Sejm przyjął nowelizację ustawy o ochronie zwierząt. Wśród wielu zmian zapowiedzianych na 2020 r., znalazły się m.in. zapisy regulujące wielkość pomieszczeń dla czworonogów. Jakie są ustawowe wymiary kojca dla psa w świetle zmodyfikowanych przepisów?Kojce dla psów1 Lipiec 2020GostalKojec dla psaJaki powinien być kojec dla psa? Najważniejsze zasadyPrzy posiadaniu własnego zwierzęcia, jedną z ważniejszych kwestii jest urządzenie mu odpowiedniego lokum. Właściwie zorganizowane miejsce spania dla psa nie tylko zapewni mu komfort, ale i ułatwi opiekunowi dbanie o pupila. O czym powinieneś pamiętać, budując wybieg dla psa? Poniżej kilka najważniejszych wskazówek.Kojce dla psów25 Lipiec 2018GostalPodłoże pod kojec dla psaCzy kojec dla psa wymaga zezwolenia na budowę?Posiadanie własnego psa to niewątpliwie przyjemność oraz duże udogodnienie. Z wieloma korzyściami wiążą się jednak również obowiązki, w tym odpowiedzialność za zapewnienie czworonogowi schronienia. Dobrym rozwiązaniem jest budowa kojca dla psa. Jak powinieneś to zrobić, aby zapewniał on zwierzęciu bezpieczeństwo, a przy tym wygodę? Czy potrzebne Ci pozwolenie na budowę budy dla...Kojce dla psów25 Maj 2018GostalKojec dla psaKojec dla zwierząt – gdzie go postawić i jak o niego zadbać?Kojec to nie tylko konstrukcja izolująca zwierzę od otoczenia zewnętrznego. To przede wszystkim miejsce, gdzie Twój pupil spędza większość czasu. Dlatego powinien czuć się w nim wygodnie i komfortowo. To możesz osiągnąć dzięki właściwej lokalizacji kojca oraz jego odpowiedniemu wyposażeniu.Kojce dla psów12 Styczeń 2018GostalKojec dla psaCzy potrzebny mi kojec dla psa?Pies potrzebuje dużo swobody. Ruch i przestrzeń są czynnikami, które mają największy wpływ na jego rozwój oraz prawidłowe funkcjonowanie. Nie każdy może sobie jednak pozwolić, by na co dzień poświęcać swojemu pupilowi wystarczająco dużo czasu. Dlatego warto zadbać o to, aby miał on swoje miejsce, w którym będzie czuł się bezpiecznie. Jednym z nich może być klatka...Kojce dla psów24 Grudzień 2017

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel. 660 385 917

Sprawdź naszą ofertę produktową lub wypełnij przez internet formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą i wybierzemy najlepsze rozwiązanie.

Zadzwoń

Garaże blaszane

Szeroki wybór tanich garaży blaszanych o różnych wymiarach i kolorach to coś co wyróżnia naszą firmę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Sprawdź

Garaże drewnopodobne

Garaże drewnopodobne to kolejna nasza propozycja. Blaszaki te są ocieplane a ich konstrukcja wykonana jest z profilu zamkniętego który jest stabilniejszy.

Sprawdź

Garaże akrylowe

Garaż akrylowy to blaszak, którego konstrukcja pokryta jest blachą akrylową. W naszej ofercie posiadamy różne kolory blach akrylowych, które można dowolnie łączyć.

Sprawdź

Wiaty i hale blaszane

Oferujemy sprzedaż hal metalowych, wiat i zadaszeń. Nasze produkty wykonujemy w ustalonym wcześniej terminie z gwarancją najwyższej jakości wykonania

Sprawdź

Schowki blaszane na śmietniki

Oferujemy Państwu sprzedaż schowków blaszanych na śmietniki, znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór każdego rodzaju schowka na śmieci i nie tylko.

Sprawdź

Kojce i zagrody dla psów

Wykonujemy kojce dla psów zgodnie z życzeniem klienta - o zamówionej szerokości, wysokości i długości.

Sprawdź